WIOSNA na świeżym powietrzu.

WIOSNA to czas, na który każdy z nas wyczekiwał z niecierpliwością!

A co może być bardziej charakterystyczne dla wiosny i lata niż grillowanie? To właśnie wtedy rozpalamy grille, zapraszamy przyjaciół i rodzinę, by spędzić razem czas na świeżym powietrzu, delektując się aromatycznymi potrawami prosto z rusztu. 

Każdy mistrz grillowania wie, że przygotowanie idealnych dań wymaga odpowiedniego wyposażenia. Dlatego, abyście mogli cieszyć się pełnią smaku podczas nadchodzącej majówki, przygotowaliśmy dla Was specjalną listę produktów, które sprawią, że grillowanie będzie jeszcze bardziej przyjemne. 

Na początek warto zadbać o higienę i bezpieczeństwo podczas przygotowywania posiłków na grillu. Odpowiednie maty do krojenia zapewnią stabilną powierzchnię do pracy, chroniąc jednocześnie blat przed zarysowaniami i śladami po nożu. Dzięki nim możecie swobodnie kroić warzywa czy mięso, mając pewność, że wszystko odbywa się w higienicznych warunkach.

  https://megapunkt.pl/produkt/maty-do-krojenia-zestaw-3-szt-stojak-41-x-30-cm-candl

Kiedy składniki są już przygotowane, warto dodać im odrobinę przypraw!  Ponadczasowe młynki do soli i pieprzu marki Cole&Mason pozwolą Wam doprawić potrawę do perfekcji.

 https://megapunkt.pl/produkt/mlynki-inverta-horsham-zestaw-do-soli-i-pieprzu-154-cm-colemason

Dobry dozownik do oleju i oliwy, pozwoli Wam precyzyjnie dawkować potrzebną ilość tłuszczu. 

https://megapunkt.pl/produkt/zestaw-dozowniki-do-oliwy-i-octu-sawston-2-szt-cole-and-mason

Jeśli jesteście miłośnikami tradycyjnego smaku, koniecznie sięgnijcie po zestaw naczyń żeliwnych. Doskonale sprawdzi się zarówno na grillu, jak i w piekarniku, gwarantując równomierne rozprowadzenie ciepła i intensywny smak potrawy.

 https://megapunkt.pl/produkt/zestaw-4-naczyn-zeliwnych-michelangelo-carl-schmidt-sohn

Dla fanów mięsnych smaków – też coś mamy! Specjalne sztućce do steków i noży, ułatwiają krojenie i podawanie mięsa w elegancki sposób. https://megapunkt.pl/produkt/sztucce-do-stekow-zestaw-specials-12-szt-w-drewnianej-skrzynce-zwilling

Oczywiście, nie zapomnieliśmy także o niezastąpionej patelni grillowej, która umożliwi przygotowanie soczystych kawałków mięsa czy chrupiących warzyw bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Dzięki niej grillowanie stanie się prawdziwą przyjemnością niezależnie od warunków atmosferycznych. 

https://megapunkt.pl/produkt/zyliss-patelnia-grillowa-cook-z-powloka-non-stick-26-cm

Na koniec, aby uzupełnić Wasz letni posiłek o lekkość i dawkę witamin prosto z warzyw, polecamy wirówkę do sałaty. Dzięki niej sałata będzie idealnie odsączona, gotowa do podania w mig! https://megapunkt.pl/produkt/wirowka-do-salaty-swift-dry-mala-zielona-zyliss

 

Przygotujcie się na niezapomnianą majówkę pełną pyszności, rodzinnych chwil i wspólnego gotowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *